Архів новин

20 Лютий 2017

Тематичні виставки у районному краєзнавчому музеї

До Дня пам’яті Небесної Сотні в Бершадському районному краєзнавчому музеї відбулася презентація фотовиставок:«Небесна сотня. Пам’ятай!» та «Революція Гідності: ціна свободи». На захід завітали студенти II курсу Бершадського професійного ліцею та студенти II курсу Бершадського медичного коледжу,  які ознайомилися з даною експозицією, де були представлені світлини Героїв Небесної Сотні, які загинули в буремні дні з 19 по 22 січня 2014 року на Майдані в  м.Києві та безпосередньо з місця подій на Євромайдані.

Спільна медична рада

     У  залі засідань Бершадської ОЛІЛ відбулася спільна медична рада Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування та КУ «Бершадський районний центр медико-санітарної допомоги»
     На зібранні підведено підсумки роботи закладів охорони здоров’я Бершадського району у 2016 році.
     З аналізом роботи Бершадської ОЛІЛ у 2016 році виступила  заступник головного лікаря Довгань В.П.  Вона звернула увагу на те, що робота лікарні була спрямована на збереження доступності та якості надання вторинної спеціалізованої медичної допомоги.

До Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 року працівники Бершадської центральної районної бібліотеки представляли виставку - інсталяцію  «Уклонімось низько до землі, тим, хто в серці буде вічно жити...» .

Час…У кожного із нас з ним свої рахунки, а в України особливі. Більше 350-ти років на шляху боротьби за  незалежність, український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. Останніми у цьому довгому списку стали Герої Небесної Сотні. Чи можемо ми, забути невинно убитих? Лише одна відповідь:" Ні!"

Виробнича нарада в Бершадській ОЛІЛ відбулася 18 лютого

     Обговорені  поточні питання діяльності закладу, про стан справ у надання невідкладної медичної допомоги доповідала черговий лікар Колесник О.А.,  яка  поінформувала про госпіталізованих хворих та звернула увагу присутніх на важкохворих та пацієнтів, які потребують особливого догляду.
     З інформацією про новини в галузі охорони здоров’я , нові нормативно-правові акти з питань надання медичної допомоги та про  запланований виїзд обласної медичної бібліотеки виступила провідний бібліотекар Людмила Німчук.

З робочим візитом до Дяківської територіальної громади

В рамках виїзного прийому громадян перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько відвідали Дяківську територіальну громаду. З метою профілактики правопорушень та вивчення роботи дільничного інспектора територіальної громади, у візиті взяв участь заступник  начальника Бершадського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олександр Гилик.

Виїзний прийом у Бершадському територіальному центрі обслуговування громадян

Начальник Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Клітченко С.М. провела виїзний прийом для громадян похилого віку, які перебувають в Бершадському територіальному центрі обслуговування громадян, що знаходиться в селі Маньківка Бершадського району. Одинокі пристарілі громадяни піднімали питання, щодо впровадження Пенсійної реформи в цьому році, щодо призначення, перерахунку та виплати пенсій в 2017 році.

Семінар - нарада з керівниками і бухгалтерами підприємств установ та організацій району

На виконання доручення начальника головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області 31 січня 2017 року начальник Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Клітченко С.М. разом із працівниками Державної інспекції України з питань праці у Вінницькій області провели спільну семінар - нараду з керівниками і бухгалтерами підприємств установ та організацій району, щодо додержання суб’єктами господарювання законодавства про оплати праці та зайнятості населення.

Вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2017 року об 11.30 на площі Героїв України відбувся  мітинг– реквієм та покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні «За Україну, за її волю!", у якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько  та заступник міського голови Віталій Синявський, делегації трудових колективів, організацій, установ, представники громадськості та ЗМІ.

Облік переміщених осіб

         Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що в Єдиній інформаційні базі даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції за 2014-2016 роки, по Бершадському району обліковано 387 громадян даної категорії. На сьогоднішній день  на території району проживає 236 внутрішньо переміщених осіб.

В Україні зафіксовано сталий розвиток економіки

     У минулому році уряд зміг стабілізувати українську економіку після двох років падіння, забезпечити її відновлення і пришвидшення росту . Але зростання економіки – не самоціль. Завдяки зростанню економіки збільшилися надходження до державного бюджету, що уперше за кілька останніх років дозволило уряду відчутно підвищити соціальні стандарти.
Коментуючи це, голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій відмітив 5 фактів, що свідчать про відновлення сталого росту економіки.

Геннадій Зубко: У 2017 році збільшено обсяги освітньої та медичної субвенції - на 8 і 11 млрд грн відповідно

Доходи до місцевих бюджетів за 2015 рік склали 99,8 млрд гривень.У 2016 році ця цифра вже склала 144 млрд грн, що на 16% більше, ніж було закладено місцевою владою. Також додатково до місцевих бюджетів надійшло 49 млрд грн. Це результати розпочатої в 2014 році реформи децентралізації, і ці показники будуть збільшуватися. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на з’їзді Української асоціації районних та обласних рад.

Заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» у районі проводитимуться вшанувальні заходи.

20 лютого 2017 року:
- об 11.30 на площі Героїв України відбудеться мітинг– реквієм та покладання квітів до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.
- приспускатимуться прапори на  адмінбудівлях, приміщеннях організацій та установ, навчальних закладах району.

Звернення керівництва району з нагоди вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дорогі земляки!  Указом Президента України № 69/2015  на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року-лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, вставлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначати щорічно 20 лютого.

Педагогічні знахідки

     Одним з відомих  філософів минулого століття було сказано, що «робота вчителя – це прекрасна, надзвичайно важка і дивовижно радісна праця». Тому на районному семінарі заступників директорів з навчально-виховної роботи на базі Красносільської ЗОШ І – ІІІ ступенів ішлося про компетентність як один з критеріїв роботи сучасного вчителя. Відповідно до цього було обрано й тему «Компетентнісний підхід як базова ідея продуктивного навчання й виховання».

Державний герб України

      Як державний символ - Державний герб України, тризуб був затверджений постановою Верховної Ради України №2137-XII від 19 лютого 1992 року.
Державний Герб – це символ, який презентує певну країну як суверенну незалежну державу, офіційна емблема, зображувана на офіційних документах, печатках, грошових знаках держави. У світовій практиці не існує суворої регламентації творення Державного Герба. Практика оформлення Герба спирається на національні традиції, відбиває специфіку геральдичних особливостей розвитку певної країни.  

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

        У ці пам'ятні для кожного українця зимові  дні з трепетом у душі поминаємо  Героїв Небесної Сотні   –  істинних  патріотів, які віддали своє життя  за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.

                                       Небесна Сотня молиться за нас !
                                       За Україну  неустанно, щиро!
                                       Щоби прийшов уже відплати час!
                                       Веселкою заграло небо мирне!