Архів новин

17 Лютий 2017

Про моніторинг заробітної плати

За дорученням обласної державної адміністрації фінансовим управлінням проводиться моніторинг заробітної плати працівників бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів. Моніторинг проводиться з метою недопущення виплати заробітної плати за повний відпрацьований місяць в розмірі менше мінімальної.

Начальник фінансового управління                                                Л.Й. Мазур

 

Сергій Савчук: У 2016 році значно зросла кількість ОСББ-учасників Урядової програми «теплих» кредитів і термомодернізації їх будинків стала глибшою

Впродовж останніх двох років завдяки запровадженій Урядовій програмі з енергоефективності рівень ефективного споживання енергоресурсів серед громадян значно зріс. На сьогодні вже 215 тисяч українських родин, скориставшись безповоротною державною фінансовою допомогою, зробили свої домівки більш енергоощадними, завдяки чому тепер вполовину менше сплачують за комунальні послуги.

 

Сергій Савчук: Участь ПриватБанку у програмі «теплих» кредитів – додаткова можливість для громадян залучити дешевші кошти на утеплення

16 лютого 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та Голова правління ПриватБанку Олександр Шлапак підписали Договір про взаємодію в рамках Урядової програми «теплих» кредитів. Таким чином, цьогоріч українці зможуть залучати дешеві кошти по програмі на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках у 4-ох державних банках: ПриватБанку, Укргазбанку, Укрексімбанку та Ощадбанку. Держава та місцева влада, як і в попередні роки, відшкодує населенню частину цих коштів.

Про організацію Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля»

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної гро-мадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, з 27 червня по 2 липня 2017 року в м.Таллінні (Естонська Республіка) буде проведено Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» (далі Фестиваль).

Уряд продовжив дію "теплих кредитів"

10 лютого у прямому ефірі програми "Інформаційний день" на 5 каналі Голова Держенергоефективності детально розповів громадськості що вже зроблено в країні у цьому напрямку, як зменшити витрати сімей на споживання тепла, як працює програма "теплих кредитів", чому сонячні панелі популярні серед привтаних домогосподарств, як держава стимулюватиме інвесторів вкладати кошти у виробництво тепла "не з газу".

Інтерв’ю Голови Агенства Сергія Савчука

Засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

            16 лютого 2017 року в приміщенні районної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольшевського В.Е. відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На порядок денний винесені питання про стан виплати заробітної плати на підприємствах району та про стан заборгованості по страхових внесках, єдиному соціальному внеску та витрат на відшкодування пільгових пенсій,

Година мужності «Афганістан болить в моїй душі»


           16 лютого 2017 року у Бершадському районному краєзнавчому музеї відбулася година мужності «Афганістан болить в моїй душі» присвячена до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, для студентів 4 курсу Бершадського медичного коледжу. На захід був запрошений учасник бойових дій в Афганістані, голова Бершадської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Анатолій Олексійович Івасик.

Застерігаємо батьків та дітей!

     До України докотилася хвиля щодо груп у соціальних мережах - "групи смерті",  в яких підлітків підштовхують до самогубства.

     На днях про існування таких груп заявили і в департаменті кіберполіції Нацполіції. Правоохоронці опублікували список, в який увійшло декілька сотень акаунтів українців — постійних відвідувачів подібніх спільнот. 
   Правоохоронці наполягають, что подібні спільноти несут загрозу життю та здоров’ю дітей.
В таких групах розповідається про те, якими способами можна себе вбити, яка приваблива смерть, як вона романтична.