Архів новин

16 Лютий 2017

Стратегія уряду є виваженою і економічно доцільною

         Про це свідчать також статистичні дані, адже станом на січень  2017 року кількість безробітних зменшилася на 16% або на 80 тис осіб. Це означає, що про зростання безробіття, тим більше через підвищення мінімальної заробітної плати,  взагалі не йдеться.  Навіть більше  - навпаки, спостерігається зростання попиту на персонал. Зокрема, на 1 лютого цього року кількість звернень роботодавців до Державної служби зайнятості у пошуках персоналу зросла  на 51% (до 47 тис).

Виставки у районному краєзнавчому музеї

15 лютого 2017 року Бершадський районний краєзнавчий музей відвідали учасники святкового концерту, присвяченого 28-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан, та оглянули виставку "Дорогами Афганістану". У Бершадській  дитячій музичній школі ім.Р.Скалецького працівниками музею було оформлено тематичну виставку «Час і досі не загоїв рани», на якій були представлені портрети земляків, воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися з Афганської війни.

Права та обов’язки громадян при оформленні спадщини. Порядок сплати послуг в державних нотаріальних конторах.

⦁ Поняття спадщини.

Статтею 1216 Цивільного кодексу України (далі ЦК України) визначено, що спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців).
До складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.
Не входять до складу спадщини права та обов’язки, що нерозривно пов’язані з особою спадкодавця, зокрема: особисті немайнові права, право на участь у товариствах та право членства в об’єднаннях громадян,

До уваги учасників АТО!

Управління праці та соціального захисту населення Бершадської райдержадміністрації подає перелік реабілітаційних установ, з якими Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції уклала додаткові  договори на закупівлю послуг з психологічної реабілітації  до 31 березня 2017 року включно :
           1.ДП"Клінічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця".

З метою захисту прав та інтересів дітей

15 лютого в залі засідань райдержадміністрації відбулося друге засідання Комісії з питань захисту прав дитини у 2017 році, яке провів голова комісії-голова Бершадської райдержадміністрації І.В.Стефанцов, заступник голови Комісії–перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації В.Е.Ольшевський за участю головного спеціаліста Вінницької обласної служби у справах дітей Т.П.Багрій. На засідання був запрошений заступник голови Бершадської районної ради  Пересунько С.В.

Сергій Савчук: З початку лютого цього року ОСББ залучили вже більше 1 млн. грн на енергомодернізацію своїх багатоповерхівок

Урядова програма "теплих" кредитів для ОСББ з року в рік набирає швидких обертів, навіть у такі періоди, як новорічні свята та початок нового бюджетного року. Так, у 2015 році програмою скористалося майже 200 ОСББ, у 2016 році – додатково ще 435. Із початку 2017 року, незважаючи на очікування прийняття рішення щодо продовження програми, ще 30 ОСББ поспішили за "теплими" кредитами та залучили 2,6 млн гривень.

Шкільний фестиваль «Проліски надії - 2017»

Фестиваль учительської та учнівської творчості «Проліски надії»-це щорічне свято, перший етап якого традиційно проходить у школах. Цього року огляд художньої самодіяльності «Проліски надії - 2017» відбувся у Шляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 14 лютого.Звітний шкільний концерт проходив у красиво оформленій актовій залі під мелодійною назвою «Ми-діти твої, Україно!». До концертної програми ввійшли одинадцять різножанрових художніх номерів, до яких усі школярі готувалися дуже сумлінно, вкладали у них душу та вміння. У конкурсі були задіяні учні 1-11 класів. Кожен концертний номер вражав своєю досконалістю, виконавською майстерністю, артистизмом.