Архів новин

16 Лютий 2017

Виставки у районному краєзнавчому музеї

15 лютого 2017 року Бершадський районний краєзнавчий музей відвідали учасники святкового концерту, присвяченого 28-ї річниці виводу військ з Республіки Афганістан, та оглянули виставку "Дорогами Афганістану". У Бершадській  дитячій музичній школі ім.Р.Скалецького працівниками музею було оформлено тематичну виставку «Час і досі не загоїв рани», на якій були представлені портрети земляків, воїнів-інтернаціоналістів, які не повернулися з Афганської війни.

До уваги учасників АТО!

Управління праці та соціального захисту населення Бершадської райдержадміністрації подає перелік реабілітаційних установ, з якими Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції уклала додаткові  договори на закупівлю послуг з психологічної реабілітації  до 31 березня 2017 року включно :
           1.ДП"Клінічний санаторій "Курорт Березівські мінеральні води" ЗАТ "Укрпрофоздоровниця".

Сергій Савчук: З початку лютого цього року ОСББ залучили вже більше 1 млн. грн на енергомодернізацію своїх багатоповерхівок

Урядова програма "теплих" кредитів для ОСББ з року в рік набирає швидких обертів, навіть у такі періоди, як новорічні свята та початок нового бюджетного року. Так, у 2015 році програмою скористалося майже 200 ОСББ, у 2016 році – додатково ще 435. Із початку 2017 року, незважаючи на очікування прийняття рішення щодо продовження програми, ще 30 ОСББ поспішили за "теплими" кредитами та залучили 2,6 млн гривень.

Шкільний фестиваль «Проліски надії - 2017»

Фестиваль учительської та учнівської творчості «Проліски надії»-це щорічне свято, перший етап якого традиційно проходить у школах. Цього року огляд художньої самодіяльності «Проліски надії - 2017» відбувся у Шляхівській ЗОШ І-ІІІ ступенів 14 лютого.Звітний шкільний концерт проходив у красиво оформленій актовій залі під мелодійною назвою «Ми-діти твої, Україно!». До концертної програми ввійшли одинадцять різножанрових художніх номерів, до яких усі школярі готувалися дуже сумлінно, вкладали у них душу та вміння. У конкурсі були задіяні учні 1-11 класів. Кожен концертний номер вражав своєю досконалістю, виконавською майстерністю, артистизмом.