Архів новин

15 Лютий 2017

Призначено заступника голови райдержадміністрації

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 09 лютого 2017 року №10-рк на посаду заступника голови Бершадської районної державної адміністрації призначено РУСНАЧЕНКА Валентина Володимировича.

2017 РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

РІК ЯПОНІЇ В УКРАЇНІ

Кожна країна намагається встановити найбільш вдалу атмосферу взаємоспівробітництва з іншими країнами. Дуже часто це обумовлено тим, що країні необхідні партнери на міжнародній арені, оскільки вона сама неспроможна вирішити ті чи інші внутрішні проблеми. Клімат прийняття між странами світу допомагає у встановленні добрих економічних та політичних відносин і є гарантом непорушення цілісності державних кордонів та прав людини у всесвітньому середовищі.

Урочистості з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого 2017 року з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан у Бершадській дитячій музичній школі ім.Р.Скалецького відбулися урочистості та святковий концерт за участю голови райдержадміністрації Івана Стефанцова, голови районної ради Михайла Бурлаки та заступника міського голови Віталія Синявського, голови Спілки воїнів – інтернаціоналістів Анатолія Івасика та членів спілки, учасників бойових дій на території інших держав, учасників АТО, громадськості міста, школярів та молоді.

Покладання квітів з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

15 лютого 2017 року з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан відбулося урочисте покладання квітів  до пам’ятного знаку воїнам - інтернаціоналістам та Меморіалу Слави міста. У заході взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та заступник міського голови Віталій Синявський, голова Спілки воїнів – інтернаціоналістів Анатолій Івасик та члени Спілки, учасники бойових дій на території інших держав, учасники АТО, громадськість міста.

Розважальна програма до Дня Святого Валентина

14  лютого 2017 року в  центрі  дозвілля  та  відпочинку   для  молоді відбулася   молодіжна  розважальна  програма  для  дітей  до Дня Святого  Валентина
«На крилах  любові». 

КАРТА "ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА" ЗАВІТАЛА НА БЕРШАДЩИНУ

14 лютого 2017 року в Бершадському районному краєзнавчому музеї відбулась презентація карти України „Вишивана моя Україна”, яку своїми руками вишивали казначеї центрального апарату та усіх територіальних органів Державної казначейської служби України, притаманними для кожного регіону орнаментами. Вишивалась карта у період 08.08.2016 по 21.10.2016 рр.

Звернення керівництва району з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни а Афганістані, члени сімей воїнів – афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав! 28 незабутніх роки віддаляє нас від того часу, коли радянські воїни покинули обпалену чужим сонцем афганську землю і повернулися до своїх матерів і сімей. Закінчилася довга і страшна своїми втратами війна, в ході якої виконання військового обов’язку стало і подвигом і трагедією. І кожного року 15 лютого ми згадуємо тих, хто пройшов важкі дороги тієї війни, достойно виконавши свій інтернаціональний обов’язок і залишившись до кінця людьми.

На Вінниччині вшанували учасників бойових дій в Афганістані

14 лютого, у залі засідань обласної державної адміністрації відзначили 28 річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан та вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав.

У заході взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови–директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська,

Засідання оргкомітету до дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

14 лютого 2017 року відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення на Бершадщині Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні. Засідання організаційного комітету провів перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, також участь у ньому взяв заступник голови районної ради Сергій Пересунько.
Відповідно до Указу Президента України  «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Сергій Савчук: ОСББ, які впровадили енергоефективні заходи за програмою «теплих» кредитів, тепер в 2-3 рази менше сплачують за опалення

За три роки дії Урядової програми «теплих» кредитів нею скористалося 656 ОСББ. Вони впровадили заходи з енергоефективності і тепер менше сплачують за комунальні послуги. Про успішно термомодернізовані ОСББ Голова Держенергоефективності Сергій Савчук розповів у прямому ефірі програми «Інформаційний день» на 5 каналі: https://www.facebook.com/saeeUA, https://youtu.be/oBYEHWt9Qpk.

Заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан

15 лютого 2017 року об 11годині у залі Бершадської дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького відбудуться урочисті заходи.

З 10 по 20 лютого – засідання круглих столів, зустрічі, лекції, тематичні години спілкування, зустрічі поколінь, уроки пам’яті, конкурси читців та ін. заходи у закладах освіти та культури району.