Архів новин

14 Лютий 2017

Сергій Савчук: Законопроект, який зніме бар’єри на шляху приєднання нових об’єктів відновлюваної енергетики до мереж, вже зареєстровано у Верховній Раді України

13 лютого 2017 року у Верховній Раді Україні за №6081 зареєстровано розроблений спільно з Держенергоефективності та депутатським корпусом проект Закону України «Про внесення зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо покращення інвестиційних можливостей у сфері виробництва електричної енергії з альтернативних джерел» (ТУ - 3 роки).

Презентація карти України «Вишивана моя Україно»

Сьогодні, 14 лютого, в районний краєзнавчий музей завітали працівники Управління Державної Казначейської служби України у Бершадському районі Вінницької області, де відбулася презентація карти України «Вишивана моя Україно», яка була вишита працівниками центрального апарату казначейства та територіальних органів казначейств до 25-й річниці Незалежності України.

Міжнародний день онкохворої дитини

15 лютого в світі відзначають Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). Це день, коли можна в черговий раз нагадати суспільству про те, що дитячий рак - це проблема кожного, про те, що дитячий рак може бути виліковний, про те, що діти мають право на найкраще і своєчасне лікування і догляд
Онкологічна патологія і виліковність у дітей

Хочу стягнути аліменти на утримання дитини

До Бершадського бюро правової допомоги звернулася громадянка С., яка стикнулася з такою проблемою: два роки назад розлучилася з чоловіком від якого має двоє неповнолітніх дітей.Після розлучення чоловік перестав спілкуватися з дітьми і ніякої допомоги не надає.В громадянки постає питання, що робити жінкам, які мають дітей, а їхні чоловіки не допомагають в утриманні та вихованні дитини.

Про стан посівів сільськогосподарських культур на 10 лютого 2017 року

Метеорологічні умови першої декади лютого сформувались наступним чином.Середньодобова температура повітря склала -7,50 С за багаторічної норми -5,20 С, або на 2,30 С холодніше. Мінімальні її показники відмічено 10 лютого – -21,00 С, максимальні – 3 лютого – -0,50 С.Сума опадів за декаду становила 34,6 – 37,3 мм. Висота снігового покриву в межах області є вкрай нерівномірною і становить від 15 – 25 см.

Сергій Савчук: На Дніпропетровщині пересвідчуються у перевагах використання біомаси для виробництва тепла

Нещодавно в селі Знаменівка Новомосковського району Дніпропетровської області введено в експлуатацію теплоелектростанцію на біомасі. Її теплопродуктивність 12 Гкал/год. Електрична потужність установки складає 3,6 МВт. Це не перший в регіоні об’єкт, який працює на альтернативних джерелах енергії і який, таким чином, дозволяє заміщувати газ та економити кошти.

ТИЖДЕНЬ МОЛОДОГО ВИХОВАТЕЛЯ в ДНЗ «Колосок» с. Флорино

Гарною традицією в роботі дошкільного навчального закладу «Колосок» с.Флорино стало проведення тематичних тижнів. Так з 23.01.2017 по 27.01.2017. в ДНЗ пройшов тематичний тиждень молодого вихователя, а з 30.01.2017 по 03.02.2017. - тематичний тиждень музичного мистецтва.Метою проведення тижнів стало особисте та професійне зростання педагогів закладу, розкриття потенційних можливостей кожного педагога у командній співпраці; поглиблення педагогічних знань, формування професійної компетентності вихователів.

Районне методичне об’єднання вихователів

10 лютого 2017 року, у дошкільному навчальному закладі «Малятко» проведено середніх та старших груп на тему:«Економічне виховання дітей середнього та старшого дошкільного віку». Економічні зміни в суспільстві ставлять перед педагогами дошкільної освіти задачу формування передумов економічної освіти, опанування дітьми економічних знань і практичних умінь у доступній формі.