Архів новин

13 Лютий 2017

Підведено підсумки роботи галузі культури Бершадщини за 2016 рік

10 лютого 2017 року відбулося розширене засідання ради при відділі культури і туризму Бершадської райдержадміністрації за участю заступника голови районної ради Пересунька С.В. Про підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності галузі культури району за 2016 рік доповіла начальник відділу культури і туризму, заслужений працівник культури України Герасимчук Н.М. Досвідом роботи поділилися у своїх виступах директор районного будинку культури Гаврилюк О.В. директор центральної районної бібліотеки

До уваги одержувачів допомоги по догляду за психічно - хворими особами!

 6 грудня 2016 року Верховна Рада України прийняла Закон України „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", яким вносяться зміни до низки Законів України зокрема до статті 5 Закону України „Про психіатричну допомогу" в частині надання грошової допомоги особі, яка проживає разом з інвалідом І чи II групи внаслідок психічного розладу, який за в висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним.

Акція «Відповідальність починається з мене» продовжується.

           На навчальному модулі, організованому громадською організацією «Платформа розвитку особистості» за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, молодь Вінниччини сформувала план дій на 2017 рік в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».
           Протягом 2017 року зусилля молоді буде спрямоване на:
1) «Інформування», яке передбачатиме проведення соціально значимих заходів у районах,

До уваги суб’єктів господарювання!

                                                               
      Повідомляємо, що  з 03 по 05 березня 2017 року в м. Києві проходитиме Перший весняний фестиваль 2017, організований Українським союзом промисловців і підприємців. Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів для представників малого та середнього бізнесу, створення  виставкового майданчику для демонстрації продукції та налагодження промислових  коопераційних зв’язків.
     Очікується, що участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу, як з України, так і з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови та ін.

Дані моніторингу цін на основні продукти харчування

Дані моніторингу цін на основні продукти харчування на продовольчому ринку м.Бершадь станом на 07.02.2017 р.

Для ознайомлення населення району, до відома та врахування в роботі розпорядників бюджетних коштів надаємо дані моніторингу цін на основні продукти харчування на продовольчому ринку м.Бершадь станом на 07.02.2017 р.

/sites/default/files/monitoryng_cin_2.rar

Увага, новий семінар!

Шановні колеги! Державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, керівники та працівники кадрових служб!

Кабінет Міністрів України затвердив План-графік навчання державних службовців 1-5 груп оплати праці та посадових осіб місцевого самоврядування ІV категорії посад в Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України (від 23.12.2016 № 44961/1/1-16)

Міжобласний турнір з волейболу

11 лютого 2017 року в спортивній залі Бершадського відділення поліції відбувся міжобласний турнір з волейболу з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в якому взяли участь команди районних відділів поліції нашої області, також команда з м.Гайворон.