Архів новин

10 Лютий 2017

Про нові вимоги в питанні проведення медичних оглядів працівників

  Керівнику  сільськогосподарського підприємства

На виконання листа Державної служби з питань праці від 06.6.2016 року №1731 «Про організацію попередніх та періодичних медичних оглядів» управління агро-промислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до розпо-рядження КМУ від 11.02.2016 №88-р.«Питання Державної служби з питань праці» та постанови Кабінету Міністрів України № 96 від 11 лютого 2015 року «Про затвердження Положення про Державну службу України з питань праці»,

Пільгові кредити для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання в сільській місцевості

Управління агропромислового розвитку доводить до відома, що відповідно до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки оголошено прийом документів щодо одержання пільгових кредитів для особистих селянських, фермерських господарств, сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інших суб’єктів господарювання в сільській місцевості.

Про завершення складання паспортів бюджетних програм

Місцеві бюджети у зв’язку із переходом на програмно-цільовий метод завершили складання паспортів бюджетних програм в яких відображені всі заходи, що будуть виконуватись та фінансуватись  протягом 2017 року. За допомогою програмно-цільового методу визначається ефективність та якість використання бюджетних коштів.

Добровільному приєднанню громад бути — парламент прийняв довгоочікуваний закон 4772

9 лютого 2017 року Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону України №4772 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад). За це рішення проголосував 241 народний депутат.

ОТРИМАЛИ СПАДЩИНУ ЧИ ПОДАРУНОК – ПОДАЙТЕ ДЕКЛАРАЦІЮ!

Гайсинська ОДПІ нагадує, що громадянам, які у 2016 році отримували доходи в результаті прийняття ними у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав, необхідно подати до органу фіскальної служби за місцем реєстрації декларацію про майновий стан і доходи.Відповідно до ст.174 Податкового кодексу України при оподаткуванні спадщини чи подарунку застосовуються такі ставки податку на доходи фізичних осіб: нульова ставка, 5%, а також  18%.

Амбулаторно-поліклінічна служба ОЛІЛ

10 лютого 2017 року відбулась виробнича нарада працівників діагностично-консультативної поліклініки Бершадської ОЛІЛ Завідуюча поліклінікою Людмила Швець поінформувала присутніх про те, що вже є обласні показники діяльності амбулаторно-поліклінічної служби та зробила попередній аналіз роботи лікарів поліклініки в порівнянні  з обласними показниками.

Продаж успадкованої нерухомості

Дохід,отриманий громадянами від продажу не частіше одного разу протягом звітного податкового року житлового будинку, квартири або їх частини, кімнати, садового, а також земельної ділянки, що не перевищує норми безоплатної передачі, визначеної ст.121 Земельного кодексу України залежно від її призначення, та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки, не оподатковується п.172.1 ст.172 Податкового кодексу України.

Науково - практичний семінар у м. Харкові

Цивілізаційні, соціальні та національні виклики сучасності вимагають реформування системи освіти України з метою формування в молодого покоління здатності до ефективної життєдіяльності в умовах розбудови правової демократичної держави та громадянського суспільства, створення сучасної економіки. Модернізація національної системи освіти на засадах компетентнісного підходу є домінантою змін в Україні.

Організація самостійної діяльності, практичних умінь та навичок учнів на уроках біології

Під такою назвою 7лютого відбувся практичний семінар учителів біології на базі Ставківської ЗОШ І-ІІ ступенів.Традиційно захід розпочався з «візитівки» та екскурсії по школі. Педагоги познайомилися з виставкою місцевого фотоаматора Василя Пастуха, закоханого в природу рідного краю. Учителі біології відвідали 2 різнопланові уроки, які провела Диренко Тетяна Олександрівна.На занятті у 6 класі з теми «Насінина, її будова та значення» були використані проблемно-пошуковий, когнітивний, візуальний та інтерактиві методи навчання. Важливе значення для засвоєння знань учнями відіграв  дослідницький практикум. Урок сподобався дітям та мав схвальні відгуки колег.

Експертна комісія підбила підсумки обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля - 2017»

9 лютого в Департаменті міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації відбулось засідання експертної комісії із визначення переможців обласного конкурсу «Краща торгова марка Поділля-2017» під головуванням директора Департаменту Володимира Мережка.

Обласний конкурс «Краща торгова марка Поділля» започаткований в 2007 році та проводиться під егідою із за сприяння голови обласної державної адміністрації.

Учасники антитерористичної операції Вінниччини можуть оздоровитися в реабілітаційних установах України

Департамент соціальної та молодіжної політики наголошує, що одним із найбільш значущих питань, якому приділяється велика увага, є реабілітація учасників антитерористичної операції та допомога їм та їхнім родинам повернутися до повноцінного життя.Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 р. № 221 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції» учасники антитерористичної операції мають право на проходження психологічної реабілітації.