Архів новин

09 Лютий 2017

Відбувся перший етап проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави»

8 лютого 2017 р., в м. Вінниця відбувся перший етап проекту «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави». В рамках цього етапу відбулись заходи,метою яких було підвищення рівня обізнаності громад щодо використання інструментів регіонального розвитку.

Громадська рада обрала нового голову

9 лютого 2017року в залі засідань відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації. На засіданні була  присутня керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько.
На порядок денний виносилися питання звіту голови громадської ради про організацію роботи громадської ради за 2016 рік, розгляд заяви голови громадської ради,  про внесення змін до складу громадської ради (виключення членів, заміна та ін.), затвердження Плану консультацій з громадськістю на 2017 рік та внесення пропозицій від громадської ради.

«Ми всі талановиті, ми любимо творити…»

Напередодні Дня святого Валентина у відділі з обслуговування дітей відбулося чергове засідання гуртка «Ми всі талановиті, ми любимо творити», керівник Олена Струтинська. Тема засідання «Валентинка своїми руками». Учасники гуртка учні 5-6 класів виготовляли «Валентинки» з паперу, малювали. Під час заходу завідуюча відділом з обслуговування дітей Тетяна Захарчук познайомила присутніх з історією свята. Діти  читали вірші про світле почуття .

9 лютого - чергове засідання громадської ради

9 лютого 2017 року об 11 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації з наступним порядком денним:
1).Звіт голови громадської ради про організацію роботи  громадської ради за період перебування на посаді. Розгляд заяви голови громадської ради.
2)  Внесення змін до складу громадської ради ( виключення членів, заміна та ін.)

Державні лісогосподарські підприємства Вінниччини у 2016 році виконали весь комплекс робіт по створенню нових лісів та підвищенню продуктивності лісових насаджень

Днями відбулося засідання колегії Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, на якому проаналізовано роботу держпідприємств лісового господарства Вінниччини за 2016 рік, накреслено завдання на 2017 рік.

Система моніторингу розвитку регіонів має бути вдосконалена, - Зубко

Моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України має бути системним, оперативним і якісним. Він має орієнтуватись на показники пріоритетних галузей економіки кожної області для того щоб коригувати діяльність регіонів та оперативно реагувати на будь-які зміни. Про це заявив під час засідання Уряду Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.