Архів новин

08 Лютий 2017

Ліки, що знижують холестерин, захищають від хвороби Альцгеймера

Вчені з Університету Південної Каліфорнії стверджують:статини можуть запобігти розвитку деменції.Зокрема, вони зменшують ризик недоумства у жінок на 15%, а у чоловіків - на 12%. Дослідники проаналізували дані майже 400000 американців старших 65 років. За добровольцями стежили з 2006 року по 2013 рік.

Для щастя потрібна любов, а не гроші

Дослідження, проведене в Лондонській школі економіки, показало: найбільш суттєво на рівень щастя впливають соціальні відносини, стан психічного і фізичного здоров’я. Економічні чинники грають не настільки важливу роль. Вчені проаналізували дані 200 000 осіб з різних країн.

Щодо співпраці управління Пенсійного фонду України з Джулинською територіальною громадою

        Одним із завдань управління Пенсійного фонду України є налагодження співпраці з територіальними громадами, які відповідно до ч.2 ст.6 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні ” можуть об’єднуватися в одну сільську, селищну, міську територіальну громаду.  

         З метою забезпечення доступності послуг  Пенсійного фонду України, впровадження обслуговування громадян на рівні територіальних громад та організації ефективного прийому обслуговування осіб,

Сергій Савчук: Продовжено дію Урядової програми «теплих» кредитів на 2017 рік

        Сьогодні Уряд продовжив дію вже популярної програми «теплих» кредитів на 2017 рік та удосконалив порядок надання відшкодування за нею. Найближчим часом українці вже зможуть у повному обсязі використовувати можливості цієї програми та залучати безповоротну фінансову допомогу від держави на заходи з енергоефективності» - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук відповідне рішення Кабінету Міністрів України, яке прийнято сьогодні, 8 лютого, на засіданні Уряду.

Правильні продукти збережуть здоров’я, навіть при надлишку солі в раціоні

Медики вважають, що калій може допомогти людям, що харчуються не збалансовано і споживають занадто багато солі. Калій, як відомо, відіграє важливу роль у передачі нервових імпульсів, в м’язових скороченнях (особливо серця) і в роботі нирок.

Нарада для фахівців із соціальної роботи

      В приміщенні Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась нарада для фахівців із соціальної роботи, головним питанням якої було проведення в територіальних громадах району інформаційної кампанії щодо створення патронатних сімей «Станьте патронатними вихователями!». Фахівців із соціальної роботи ознайомлено з Порядком створення та діяльності сім’ї патронатного вихователя,

Для зацікавлених сільгосптоваровиробників

      У  відповідності до листа Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації від 23.01.2017 року № 01-11-05/201 щодо реалізації проектів біогазових установок на території області компанії ITALGRUPPO інформуємо.

З метою організації зустрічі стосовно впровадження технологій виробництва біогазу з відходів сільськогосподарських підприємств (кукурузний силос, силос соняшника,гній ВРХ, гній свиней, пташиний послід перемішаний з соломою),

«ЮНІСТЬ» у Верховній Раді

        За ініціативи народного депутата Миколи Кучера, лідери районної організації учнівського самоврядування «Союз старшокласників «Юність», побували у найвищому законотворчому органі нашої держави - Верховній Раді України.

          Після цікавої екскурсії по Верховній Раді, діти мали змогу поснідати у депутатській їдальні.
Далі, відбулося спілкування із Миколою Івановичем. Дискусія була активною та досить цікавою.

«Проліски надії – 2017»

       Хуртовини і мороз за вікном,  а у школах району – весна! Стартував щорічний фестиваль-конкурс учнівської та вчительської творчості «Проліски надії – 2017».  А саме –  конкурс читців та солісті- вокалістів «Зіркова мрія». І хоча через погодні умови не всі конкурсанти з′явились  на районний етап, більш ніж 50 юних обдарувань приїхали до Бершаді здійснювати свої зіркові мрії!..
Гостей –  і учасників,  і їх наставників, традиційно гостинно зустрічала Бершадська школа №3.

7-9 лютого 2017 року очікується значне похолодання!

За інформацією управління ДСНС України у Вінницькій області, вдень, 7 лютого,на Віннччині очікуються сильні снігопади,хуртовини, снігові замети. На дорогах  ожеледиця.9 лютого нічна температура знизиться на більшій частині території країни до 18-23°, опади припиняться.