Архів новин

08 Лютий 2017

Голова райдержадміністрації провів робочу нараду

       07 лютого 2017 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов провів нараду  з керівниками  структурних підрозділів  райдержадміністрації,  територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району. В її роботі взяв участь голова районної ради Михайло  Бурлака.

Ліки, що знижують холестерин, захищають від хвороби Альцгеймера

Вчені з Університету Південної Каліфорнії стверджують:статини можуть запобігти розвитку деменції.Зокрема, вони зменшують ризик недоумства у жінок на 15%, а у чоловіків - на 12%. Дослідники проаналізували дані майже 400000 американців старших 65 років. За добровольцями стежили з 2006 року по 2013 рік.

Для щастя потрібна любов, а не гроші

Дослідження, проведене в Лондонській школі економіки, показало: найбільш суттєво на рівень щастя впливають соціальні відносини, стан психічного і фізичного здоров’я. Економічні чинники грають не настільки важливу роль. Вчені проаналізували дані 200 000 осіб з різних країн.

Правильні продукти збережуть здоров’я, навіть при надлишку солі в раціоні

Медики вважають, що калій може допомогти людям, що харчуються не збалансовано і споживають занадто багато солі. Калій, як відомо, відіграє важливу роль у передачі нервових імпульсів, в м’язових скороченнях (особливо серця) і в роботі нирок.

7-9 лютого 2017 року очікується значне похолодання!

За інформацією управління ДСНС України у Вінницькій області, вдень, 7 лютого,на Віннччині очікуються сильні снігопади,хуртовини, снігові замети. На дорогах  ожеледиця.9 лютого нічна температура знизиться на більшій частині території країни до 18-23°, опади припиняться.