Архів новин

07 Лютий 2017

Голова райдержадміністрації взяв участь у обласній селекторній нараді

7 лютого 2017 року відбулася обласна селекторна нарада з питань, пов’язаних з погіршенням погодних умов, у якій взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, міський голова Михайло Кольченко, завідувач сектору з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи райдержадміністрації Олександр Письменюк, начальник філії “Бершадський райавтодор” ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК автомобільні дороги України» Сергій Гайдей, начальник

Пункти обігріву в медичних закладах району

У зв’язку з різким погіршенням погодних умов та значним похолоданням в усіх амбулаторіях ЗПСМ розгорнуто пункти обігріву (17 АЗПСМ-17 пунктів обігріву.)
Дані пункти працюють згідно графіку роботи сімейної амбулаторії.
Особи, які потребують допомоги від переохолодження, обігріву можуть звертатися в медичні заклади району . Їм буде надана необхідна медична допомога.
Адміністрація КУ «Бершадський РЦПМСД»


 

Час, проведений з матір’ю, позитивно впливає на розвиток дитини

Матері досить проводити з дитиною всього півгодини в день, щоб вона стала розумнішою. До такого висновку прийшли дослідники з Університетського коледжу Лондона і Університету Ессекса. Фахівці проаналізували зібрані за 16 років дані 8000 дітей і їхніх матерів.

Раннє виявлення туберкульозу

З метою виявлення туберкульозу, онкозахворювань легень та органів середостіння, а  отже і вчасного лікування вищевказаної патології серед населення в Бершадському районі працює пересувний флюорограф із ВОСТМО «Фтизіатрія».
З 17 січня по теперішній час було обстежено (тобто проведено флюорографічне обстеження )  1379 особам із 12 сіл району.
Надалі пересувний флюорограф буде працювати за таким графіком;
07-08 лютого -с. Війтівка
09 лютого –с . Флорино

Інформація для сільгосптоваровиробнків

Управління агропромислового розвитку Бершадської РДА надсилає лист громадської спілки виробників і споживачів бобових України щодо форвардних закупівель сої з попереднім фінансуванням її вирощування.


Додаток на 1 аркуші  /sites/default/files/forvardni_zakupivli_soyi.pdf

Управління агропромислового розвитку Бершадської райдержадміністрації       

Загальне переохолодження організму: причини і наслідки. Перша допомога при переохолодженні

Організм людини здатний багато витримати, але є межі, перехід за які може призвести до трагічних наслідків. Спровокувати порушення життєдіяльності здатний такий фактор, як низька температура повітря. Коли на людину протягом довгого часу впливає холод, може статися переохолодження організму. У цьому випадку температура тіла падає до критичних позначок, порушується робота всіх систем і органів.

7-9 лютого 2017 року очікується значне похолодання!

За інформацією управління ДСНС України у Вінницькій області, вдень, 7 лютого,на Віннччині очікуються сильні снігопади,хуртовини, снігові замети. На дорогах  ожеледиця.9 лютого нічна температура знизиться на більшій частині території країни до 18-23°, опади припиняться.

До уваги міського, сільських голів, керівників установ та організацій!

Інформуємо, що Фонд «Монсанто» оголосив початок чергового раунду прийому пропозицій соціальних проектів від громадських організацій на розвиток сільських територіальних громад, що триватиме з 1 січня до 28 лютого 2017 року.

Тиждень музики Ф Шуберта у дитячій музичній школі

 З 31 січня по 4 лютого в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького пройшов тиждень музики, присвячений 220-ій річниці  з дня народження Франца Шуберта -  відомого австрійського композитора, одного із основоположників романтизму в музиці. Для дітей різних вікових категорій кожного дня звучали інструментальні та вокальні твори композитора у виконанні викладачів школи.