Архів новин

03 Лютий 2017

02 лютого у Бершаді відбувся ІІ Регіональний Форум: «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад»

      В приміщенні РДЮСШ «Ровесник» 2 лютого відбувся ІІ Регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад» за ініціативи та підтримки ГО «Соціальний центр МХП», головою правління якого є народний депутат України Микола Кучер, Вінницької облдержадміністрації та Асоціації місцевого самоврядування Вінниччини.

«Партнерство кожній дитині»

        31 січня 2017 року за сприянням Міжнародної благодійної організації «Партнерство кожній дитині» службою у справах дітей Вінницької облдержадміністрації та Вінницьким обласним центром для сім’ї, дітей та молоді було проведено семінар на тему «Запровадження послуги патронату у системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми на рівні громади».

Засідання клубу за інтересами «Господарочка»

 2 лютого 2017 року в Бершадській центральній районній бібліотеці відбулося перше засідання клубу за інтересами «Господарочка». Клуб об’єднує жінок різного віку та професії, основне його завдання – можливість спілкування за межами професійної діяльності та сім’ї, обмін досвідом у веденні домашнього господарства, рукоділля, квітникарства, кулінарії. Вирішивши всі організаційні питання, щодо планування роботи учасники клубуЄвдокія Гетьман, Наталія Шатайло, Галина Тимуш, Раїса Канюка, Людмила Бадьорко, Віра Танадайчук, ділилися майстерністю рукоділля, представляли вироби зроблені своїми руками.

Нарада по підсумках роботи апарату РДА

       1 лютого керівник апарату Бершадської райдержадміністрації Тетяна Гресько провела апаратну нараду з начальниками відділів апарату Бершадської районної державної адміністрації.
         Були заслухані звіти про роботу кожного відділу, підведено підсумки роботи за 2016 рік та обговорено основні напрямки роботи  на 2017 рік.
         Заслухавши звіти, керівник апарату Т.Гресько проаналізувала роботу відділів та подякувала всім за роботу.

На Аскольдовій могилі – український цвіт...

На Аскольдовій могилі – український цвіт
І слава їх встає не вмерши,
Ятрить крізь відстані і час.
Було їх триста. Триста перший –
І ти,
І я,
І кожен з нас.
  Петро Шкрабюк