Архів новин

02 Лютий 2017

Допомога жителям міста Авдіївка Донецької області

 

    До пізнього вечора  1 лютого в Бершадській райдержадміністрації було людно. Цього дня тут, як і по всій області, збирали гуманітарну допомогу для мирних жителів Авдіївки, які постраждали внаслідок обстрілів бойовиків. Долучились всі: сільгоспвиробники, бізнесові структури, підприємства та організації, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, жителі району.

Особливості декларування доходів громадян у 2017 році.

          Гайсинська ОДПІ нагадує, що з 1 січня 2017 року розпочалась кампанія декларування доходів, отриманих упродовж 2016 року.

Підрозділи фіскальної служби чекають, насамперед, тих громадян, котрі зобов'язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору. Перш за все, це громадяни, які отримали минулого року доходи: від продажу рухомого та нерухомого майна, у вигляді спадщини, доходи від здавання в найм нерухомого майна.

Всесвіиній день боротьби проти раку

     Щорічно, 4 лютого у світі відзначається Всесвітній День боротьби проти раку під егідою Міжнародного Союзу проти раку (UICC).
ЩО ТАКЕ РАК?
Рак - це загальна назва більше ніж 100 хвороб, які можуть вражати будь-який орган. Вчені не можуть з упевненістю сказати чому починається процес утворення ракових клітин, що його запускає. Розвиток пухлинних процесів пов'язують з впливом канцерогенів, вірусів, спадковістю і способом життя.
ЩО СПРИЯЄ ПОЯВІ РАКУ?

Засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення

    1 лютого 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ольшевського В.Е. проведено  засідання районної робочої групи з питань забезпечення контролю за додержанням законодавства про працю та реалізації державної політики у сфері зайнятості населення.
Відкриваючи засідання, Володимир Едуардович наголосив на основних завданнях,

Про другу Міжнародну виставку електротранспорту PLUG-IN UKRAINE

Міністерство інфраструктури  України є активним учасником процесу популяризації електротранспорту(електромобілів, електроавтобусів) в  Україні, а  також  підтримує  законодавчі  ініціативи щодо стимулювання його розвитку  та  попиту  серед  споживачів.
У  поточному  році  компанія  «Євроіндекс» з  7- 9 квітня  організовує  проведення  другої  Міжнародної  виставки  електротранспорту PLUG-IN UKRAINE в  приміщенні  виставкового  центру «КиївЕкспоПлаза»(м.Київ, вул.Салютна,2-Б).

Вінницький обласний семінар вчителів історії на тему: «Організація проектної діяльності учнів в процесі вивчення історії рідного краю»

Минулого тижня на базі Вінницької академії неперервної освіти відбувся обласний семінар вчителів історії на тему:«Організація проектної діяльності учнів в процесі вивчення історії рідного краю».
Зі вступним словом до присутніх звернулася Мацієнко Ірина Миколаївна, завідувач кафедри методики викладання суспільних наук, яка звернула увагу присутніх, що найважливішою педагогічною проблемою нині стало впровадження в навчальний процес нових освітніх технологій, прийомів, засобів і методик, які допомагають дітям “відкривати” себе, розкривати свою особистість.

ЗМІНИ В ЗАКОНОДАВСТВІ З 1 СІЧНЯ 2017 РОКУ

      Набрав чинності За­кон України від 06.12.2016 № 1774-VIII «Про внесення змін до де­яких законодавчих актів України» (далі — Закон 1774), яким, зокрема, внесе­но зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'яз­кове державне соціальне страхування» (далі — За­кон 2464).

     Встановлено, що в разі виявлення за результатами аналізу даних реєстру за­страхованих осіб Держав­ного реєстру загальнообо­в'язкового державного со­ціального страхування недо­стовірних відомостей про застрахованих осіб Пенсій­ний фонд України та його те­риторіальні органи мають право вимагати від платників єдиного внеску інформацію про ці відомості та усунення порушень.

Управління праці та соціального захисту населення доводить до відома осіб з інвалідністю

ПОДІЛЬСЬКИЙ СПЕЦІАЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ КОЛЕДЖ ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ на  2017-2018  рік на денну форму навчання на базі 9 та 11 класів за спеціальностями :на I курс  за результатами вступних випробовувань

Проект «Роль регіонів у функціонуванні соціально-правової держави»

Проект  має  на  меті підвищення  рівня  поінформованості громадськості щодо діяльності  Агенції регіонального розвитку та  можливостей використання  інших інструментів  регіонального розвитку.

З 2017 року в Україні підвищено відповідальність за порушення законодавства про працю

     З 2017 року в Україні підвищено відповідальність за порушення законодавства про працю

Про зміни у законодавстві щодо державного нагляду в сфері господарської діяльності, які набули чинності з 1 січня поточного року, інформував сьогодні під час засідання колегії ОДА начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько.

У своїй презентації посадовець звернув увагу на основні завдання, які постали перед працівниками Держпраці у зв’язку із набуттям чинності з 1 січня 2017 року законів: Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII «Про Державний бюджет України на 2017 рік»,

Людмила Грабович: «2017 рік має стати для Вінниччини роком модернізації первинної ланки медичної допомоги»

    З метою обговорення результатів роботи галузі охорони здоров’я регіону за 2016 рік та аналізу перспектив галузі поточного року, Департамент охорони здоров’я ОДА та керівники медичних установ області взяли учать у розширеній підсумковій колегії, що відбулась 1 лютого у залі Вінницької обласної філармонії «Плеяда» .

     В засіданні взяли участь також голова облдержадміністрації Валерій Коровій, в.о. голови обласної Ради Людмила Щербаківська, заступник міського голови Галина Якубович, голови райдержадміністрацій, голови районних рад, міських голів міст обласного значення.