Архів новин

01 Лютий 2017

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у роботі колегії ОДА

Колегія облдержадміністрації підбила підсумки 2016 року-найбільш економічно вдалого для Вінниччини за роки незалежності.31січня 2017 року в приміщенні облдержадміністрації відбулось засідання колегії ОДА «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за 2016 рік та основні завдання на 2017 рік» під головуванням Валерія Коровія.

Підготовка проекту обласної програми - результат проведеної громадської експертизи у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді

Про це 31 січня 2017 року на засіданні колегії облдержадміністрації повідомила Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталя Заболотна.Вона інформувала «Про розгляд експертних пропозицій в межах проведення громадської експертизи діяльності облдержадміністрації у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді».

ІІ регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад»

З ініціативи депутата обласної ради Лариси  Білозір  02 лютого 2017 року  о 14 годині  в залі КУ РДЮСШ «Ровесник» відбудеться  ІІ регіональний форум «Залучення інвестицій у соціально-економічний розвиток району за рахунок грантової діяльності територіальних громад». Також братимуть участь: Оксана Швець-начальник управління дозволів, природоохоронних програм, моніторингу та комунікацій департаменту екології та природних ресурсів Вінницької ОДА; Павло Мороз-помічник народного депутата Укра

Про оголошення конкурсу

Бершадська районна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»-головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення апарату Бершадської районної державної адміністрації. 

Шлюб за добу

Відділ державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області повідомляє наступне.
На засіданні Уряду 28 грудня 2016 року схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України « Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502», яким розширено перелік міст України, де запроваджується реалізація пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу у скорочені строки за обраним заявниками місцем.

«Фабрика ідей» запрацює на Вінниччині

31 січня, Вінницька громадська організація молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» розпочала реалізацію свого чергового проекту «Фабрика ідей».

Проект став можливий завдяки фінансовій підтримці Peace Corps уряду Сполучених Штатів Америки в рамках своєї масштабної програми «Розвиток місцевих громад» в Україні.

Президент України доручив обласним держадміністраціям надати допомогу Авдіївці

Президент Петро Порошенко дав доручення головам обласних та Київської міської державним адміністраціям вжити невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків.

В результаті обстрілів у Авдіївці припинене електропостачання, обмежене теплопостачання та водопостачання.

Щодо використання альтернативного палива

До Міністерства  освіти  і  науки  надійшло  звернення  від товариства  з  обмеженою відповідальністю «РАФІАС-М», що  є розробником  новітньої технології та  виробником  альтернативного твердого палива  з  вуглецю- марки «ТУБ» з пропозицією  розглянути  можливість  використання, для  опалення  брикету « ТУБ» установами,  організаціями  та  навчальними  закладами  системи  міністерства.

Сергій Савчук: Майже у 4 рази збільшилася кількість домогосподарств, що встановили сонячні панелі у 2016 році, порівняно з 2015 роком

2016 рік став проривним з точки зору переходу українців на чисті джерела енергії. Так, за рік кількість домогосподарств, що встановили сонячні панелі, збільшилася майже у 4 рази порівняно з 2015 роком, а саме - з 244 до 1109 домогосподарств.

Сергій Савчук: У січні 2017 року ОСББ вдвічі активніше утеплюють свої багатоповерхівки порівняно з аналогічним періодом минулого року

Все більше нових ОСББ приєднується до Урядової програми з енергоефективності. Так, у січні 2017 року 25 ОСББ стали її учасниками та залучили на впровадження енергоефективних заходів у своїх будинках 1,6 млн. гривень. Це у 2,2 рази більше ніж за аналогічний період минулого року, коли лише 10 ОСББ використали на ці цілі близько 700 тис гривень.