Наказ №15 від 17.02.2016

Про внесення змін до
Порядку складання і виконання
розпису районного бюджету

 

Відповідно до статей 2 та 78 Бюджетного кодексу України, та Інструкції про складання і виконання розпису Державного бюджету України, затвердженої наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету» від 28 січня 2002 року № 57, зареєстрованої у Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року за № 86/6374 (із змінами), та з метою забезпечення бюджетного процесу
   НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Порядку складання і виконання розпису районного бюджету, затвердженого наказом фінансового управління Бершадської районної  державної адміністрації від 11 червня 2013 року №27 «Про затвердження  Порядку складання і виконання розпису районного бюджету», зареєстрованого у Бершадському районному управлінні юстиції 12 червня 2013 року за № 3/282, що додаються.

2. Бюджетному відділу фінансового управління райдержадміністрації (Коновал О.В.) подати цей наказ в установленому порядку на державну реєстрацію до Бершадського районного управління юстиції.

3. Бюджетному відділу фінансового управління райдержадміністрації (Коновал О.В.) у десятиденний строк з дня реєстрації цього наказу в районному управлінні юстиції оприлюднити його на офіційному веб-сайті Бершадської райдержадміністрації в мережі інтернет.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його опублікування.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника фінансового управління райдержадміністрації - начальника бюджетного відділу Коновал О.В.

 

Начальник
фінансового управління                                              Л.Й.Мазур