Навчально-виховні заклади

Навчальні та виховні заклади Бершадського району

Навчальні та виховні заклади

СЕРЕДНЬО-ТЕХНІЧНІ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНІ УЧИЛИЩА

 

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник
(П.І. Б., тел. сл., дом,
стаж перебування на посаді)

Кіл-ть студентів

Кіл-ть виклада-цького складу

Кіл-ть технічного персоналу

Форма власності

1.

Бершадський професійний ліцей

24400, м.Бершадь,
вул. Терешкової, 30

Бернацька Олена Павлівна
тел. сл. 2-30-00, 2-39-64

8 років

122

17

9

комунальна

 

Всього: 1

 

 

 

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ШКОЛИ (ВСЬОГО УЧНІВ: 5736)

 

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник
(П.І. Б., тел. сл., дом,
стаж перебування на посаді)

Кіл-ть учнів

Кіл-ть викладачів

Кіл-ть технічного персоналу

 

 

 

 

факт

розрах

 

 

1.

Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №1

24400 м.Бершадь,
вул.50-річчя ВЛКСМ,35

Погончик Григорій Олексійович

тел. роб. 24-478, дом. 21-249

25 роки

653

842

54

23

2.

Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №2

24400 м.Бершадь,
вул.50-річчя Жовтня, 153

Ковальський Володимир Михайлович

тел. роб. 21-009, дом. 22-026

20 років

230

340

32

14

3.

Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №3

24400 м.Бершадь,
вул. Червоноармійська, 54

Оніщенко Віктор Васильович

тел. роб. 23-180, дом. 24-086

33 роки

600

800

55

29

4.

Баланiвська ЗОШ І-ІІІст.

24413 с.Баланівка,
вул.Перемоги,15

Острук Олександр Олексійович

тел. роб. 41-532, дом. 27-335

13 років

297

500

34

17

5.

Вiйтiвська ЗОШ І-ІІІст.

24412 с.Війтівка, вул.Леніна,17

Джужук Володимир Миколайович

тел. роб. 43-766, дом. 23-125

13 років

440

800

44

23

6.

Великокирiївська ЗОШ І-ІІІст.

24455 с.Велика Киріївка, вул.Шевченка,40

Соколюк Тетяна Анатоліївна

тел. роб. 48-624

10 років

161

250

18

12

7.

Джулинська ЗОШ І-ІІІст.

24450 с.Джулинка, вул.Некрасова,10

Шевчук Михайло Петрович

тел. роб. 57-193, дом. 47-519

17років

354

640

31

19

8.

Красносiльська ЗОШ І-ІІІст.

24421 с.Красносілка, вул.Незалежності,14

Рябоконь Віра Іванівна

тел. роб. 44-318

12 років

209

365

25

12

9.

Лісниченська ЗОШ І-ІІІст.

24462 с.Лісниче, вул.Калініна,1

Сокур Дмитро Михайлович

тел. роб. 56-527,

2 місяці

61

360

18

12

10.

Михайлiвська ЗОШ І-ІІІст.
ім. Р.А.Скалецького

24463 с.Михайлівка, вул.Піонерська,1

Осичнюк Любов Никифорівна

тел. роб. 56-454, дом. 56-469

1 рік

62

200

16

9

11.

Осiївська ЗОШ І-ІІІст.

24456 с.Осіївка, вул.Леніна,42

Петрук Олег Олексійович

тел. роб. 58-975, дом. 58-935

3 роки

111

446

20

12

12.

П’яткiвська ЗОШ І-ІІІст.

24415 с.Пятківка, вул.Шкільна,2

Багнюк Володимир Арсентійович

тел. роб. 43-327, дом. 43-390

11 років

129

560

20

14

13.

Сумiвська ЗОШ І-ІІІст.

24410 с.Сумівка, вул.Зелена,37

Гуз Галина Миколаївна

тел. роб. 43-613, дом. 58-710

9років

75

169

18

10

14.

Серединська ЗОШ І-ІІІст.

ім. В.М.Думанського

24440 с.Серединка, вул.Маковійчука,1

Кравченко Людмила Володимирівна

тел. роб. 45-540, дом. 45-559

24 роки

106

500

20

12

15.

Тернiвська ЗОШ І-ІІІст.

24445 с.Тернівка, вул.Леніна,15

Ярмійчук Тетяна Францівна

тел. роб. 56-742, дом. 56-782

21 рік

81

345

18

12

16.

Устянська ЗОШ І-ІІІст.

24453 с.Устя, вул.Привокзальна,1

Гончарук Тетяна Дмитрівна

тел. роб. 44-780

7 років

218

686

32

19

17.

Флоринська ЗОШ І-ІІІст.

24405 с.Флорино,

вул.Чкалова,138

Усатюк Василь Іванович

тел. роб. 21-584, дом. 24-464

25 роки

358

230

36

17

18.

Чернятська ЗОШ І-ІІІст.

24430 с.Чернятка.

вул.Леніна,1

Чаленко Валентина Іванівна

тел. роб. 59-730, дом. 59-995

13 років

100

680

22

13

19.

Шляхівська ЗОШ І-ІІІст.

24432 с.Шляхова,
вул. Леніна,2

Кравець Ніна Миколаївна

тел. роб. 45-335, дом. 45-134

8років

202

700

26

16

20.

Яланецька ЗОШ І-ІІІст.

24460 с.Яланець,

вул.Карла Маркса,1

Олійник Валентин Васильович

тел. роб. 43-140, дом. 43-119

20 років

171

480

22

13

21.

Березiвська ЗОШ І-ІІст.

24442 с.Березівка, вул.Леніна,8

Бурдейна Тетяна Анатоліївна

тел. роб. 43-451, дом. 45-387

3 роки

23

250

11

7

22.

Берізкобершадська ЗОШ І-ІІст.

24451 с.Берізки-Бершадські, вул.Шкільна,1

Дяченко Микола Петрович

тел. роб. 57-141,

13 років

49

460

15

11

23.

Бирлiвська ЗОШ І-ІІст.

24414 сБирлівка, вул.Леніна,287

Гонтарук Іван Андрійович

тел. роб. 58-540

35 років

117

460

19

13

24.

Вовчоцький НВК

24462 с.Вовчок, вул.Леніна,65

Сторожук Василь Михайлович

тел. роб. 56-426

24 роки

24

120

10

4

25.

Голдашiвська ЗОШ І-ІІст.

24464 с.Голдашівка, вул.Шкільна,7

Волошина Тетяна Василівна

тел. роб. 56-34, дом. 56-334

10 років

54

180

15

8

26.

Дякiвська ЗОШ І-ІІст.

24444 с.Дяківка, вул.Садова,3

Шевченко Олександр Андрійович

тел. роб. 45-914

1 рік

73

250

12

8

27.

Кидрасiвська ЗОШ І-ІІст.

24465 с.Кидрасівка, вул.Ковальчука,1А

Заболотна Наталя Андріївна

тел. роб. 58-340, дом. 58-319

29 років

29

320

10

7

28.

Кошаринецька ЗОШ І-ІІст.

24411 с.Кошаринці, вул.Молодіжна,29

Сорокопуд Наталя Федорівна

тел. роб. 58-749

5 роки

61

192

14

8

29.

Крушинiвська ЗОШ І-ІІст.

24423 с.Крушинівка, вул.Миру, 42Б

Кулик Галина Олександрівна

тел. роб. 46-162, дом. 46-169

11 років

60

360

15

10

30.

Луговацький НВК

24454 с.Лугова, вул.Шкільна,1

Мельник Віталій Станіславович

тел. роб. 44-796

26 років

22

200

10

7

31.

Малокирiївська ЗОШ І-ІІст.

24457 с.Мала Киріївка, вул.Солтановського,1

Білодід Лідія Іванівна

тел. роб. 58-958,

3 роки

62

350

13

9

32.

Манькiвська ЗОШ І-ІІст.

24422 с.Маньківка, вул.Шкільна,23

Петренко Тетяна Олексіївна

тел. роб. 59-540

33 роки

98

280

15

10

33.

М’якохiдська ЗОШ І-ІІст.

24420 с,Мякохід, вул.Центральна,1

Грицик Юрій Андрійович

тел. роб. 44-138

19 років

88

560

15

12

34.

Поташнянська ЗОШ І-ІІст.

24461 с.Поташня,
вул.Леніна,31

Шиндир Марія Устимівна

тел. роб. 56-138, дом. 56-147

16 років

74

300

16

16

35.

Серебрiйська ЗОШ І-ІІст.

24441 с.Серебрія, вул.Гагаріна,21

Пересідла Галина Анатоліївна

тел. роб. 56-641, дом. 45-112

2 роки

34

100

11

6

36.

Ставківська ЗОШ І-ІІст.

24452 с.Ставки,
вул.Лесі Українки,25

Данилець Анатолій Григорович

тел. роб. 44-547, дом. 57-881

16 років

86

360

15

10

37.

Теофилiвський НВК

24433 с.Теофилівка. вул.Котовського,3

Запорожець Віталій Володимирович

тел. роб. 47-558

20 років

39

80

13

7

38.

Тирлiвська ЗОШ І-ІІст.

24434 с.Тирлівка, вул.Центральна,18

Марущак Юлія Матвіївна

тел. роб. 58-447, дом. 58-459

20 років

44

195

12

8

39.

Хмарiвська ЗОШ І-ІІст.

24431 с.Хмарівка, вул.Шкільна,5

Дудник Михайло Тодосійович

тел. роб. 59-733

27 років

47

180

13

9

40.

Шумилівський НВК

24424 с.Шумилово, вул.Шкільна,19А

Прозванюк Надія Андріївна

тел. роб. 59-553

7 років

34

120

13

8

 

Всього: 40

 

 

 

 

 

 

ІНТЕРНАТИ/ДИТЯЧІ БУДИНКИ

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник
(П.І. Б., тел. сл., дом,
стаж перебування на посаді)

Кіл-ть учнів

Кіл-ть викладачів, вихователів

Кіл-ть технічного

персоналу

Джерела фінансування (тис.грн.)

  1.  

Джулинська допоміжна школа-інтернат

24450 с.Джулинка

вул. Центральна, 35

Марущак Володимир Григорович

Тел. роб 57-284, дом. 57-205

14 років

83

44

29

3200

 

Всього:

 

 

 

 

 

 

 

 

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ (97 ГРУП, ВСЬОГО ДІТЕЙ: 1839)

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник
(П.І.Б., тел. сл., дом,
стаж перебування на посаді)

Кіл-ть учнів, дітей

Кіл-ть викладачів, вихователів

Кіл-ть технічного персоналу

Джерела фінансування

(тис. грн.)

1

Баланівка ДНЗ “Колосок”

Набережна, 5

Федорак Таміла Василівна

Тел..сл.41-4-34

Т.д.41-319

14 років

72

7

10

348,1

2

Березівка ДНЗ “Веселка”

Леніна, 24

Горбонос Лілія Миколаївна

Тел.сл.43-446

4 роки

18

1

3

 

3

Берізки-Бершадські ДНЗ “Подоляночка”

Котовського, 1

Олійник Наталя Валентинівна

Тел.моб.

0983510009

10 років

24

2

4

 

4

м. Бершадь ДНЗ №3“Малятко”

Будкевича, 7а

Корнелюк Лариса Олексіївна

Тел.сл.2-24-95

дом. 22-190

3роки

230

26

30

 

5

м. Бершадь ДНЗ №4 “Сонечко”

Червона, 27

Шевченко Оксана Миколаївна

Тел.сл. 2-41-47

Тел.д. 2-34-41

18 років

247

24

27

 

6

м. Бершадь ДНЗ №6“Пролісок”

50 річчя Жовтня,211

Насідорова Олена Анатоліївна

Тел.сл. 2-14-83

15 років

44

5

6

 

7

Велика Киріївка ДНЗ “Світанок”

Леніна, 71-а

Будженко Олександра Микитівна

Тел.сл. 48-673

24 роки

60

7

7

320,6

8

Голдашівка ДНЗ “Малятко”

Піонерська, 2

Усатюк Ніна Павлівна

Тел.д. 56-300

15 років

18

2

3

86,9

9

Бирлівка ДНЗ “Веснянка”

1-го Травня, 22-а

Щерба Галина Федорівна

Тел..сл. 58-508

Тел.д. 58-650

35 років

62

5

10

348,3

10

Джулинка ДНЗ “Веселка”

Карла Маркса, 5

Кучерява Ніна Митрофанівна

Тел.сл.57-2-55

Тел.д.37-240

40 років

135

15

22

857,5

11

Дяківка ДНЗ “Малятко”

Садова, 2

Рубченко Олена Василівна

Тел..моб

0982793786

10 років

20

2

4

91,5

12

Кошаринці ДНЗ “Ромашка”

Жовтнева, 4

Терінчик Ірина Іванівна

Тел.д.58-729

1 рік

15

3

4

125,6

13

Красносілка ДНЗ “Ромашка”

Заводська, 6

Безвенюк Віта Семенівна

Тел.моб.

0971103562

1 рік

41

4

7

108,3

14

Крушинівка ДНЗ “Пролісок”

50 річчя Жовтня, 27 А

Коваль Галина Миколаївна

Тел.д.46-173

5 років

22

3

2

 

15

Лісниче ДНЗ “Ромашка”

Калініна, 5

Шевчук Світлана Володимирівна

Тел.д. 56-513

13 років

18

2

3

94,8

16

Маньківка ДНЗ “Дзвіночок”

60 річчя Жовтня, 2

Сіренко Людмила Василівна

Тел.д.59-5-69

6 років

36

5

4

312,9

17

Михайлівка ДНЗ “Малятко”

Лєщенка, 10

Дунаєвська Людмила Володимирівна

Тел.д.56-048

18 років

16

2

3

63,1

18

Осіївка ДНЗ “Лелека”

Леніна, 84

Парахонич Людмила Володимирівна

Тел.сл. 58-9-46

15 років

45

4

7

187,6

19

Поташня ДНЗ “Сонечко”

Ватутіна, 2

Скляр Лариса Миколаївна

Тел.моб.

0678304559

17 років

44

4

7

190,9

20

Серединка ДНЗ “Сонечко”

Гагаріна, 36

Ковалишина Наталія Пантелеймонівна

2 роки

20

2

1

39,6

21

Сумівка ДНЗ “Зірочка”

Радянська, 20

Полянічук Оксана Миколаївна

Тел.д. 43-682

6 років

36

3

6

135,5

22

Ставки ДНЗ “Малятко”

Гагаріна, 3

Осіпчук Клавдія Петрівна

Тел. Моб.

0962656440

13 рік

30

3

6

161,5

23

Теофилівка ДНЗ “Чебурашка”

Котовського, 2-а

Близнюк Надія Павлівна

Тел.д.47-551

7 років

20

2

4

 

24

Тернівка ДНЗ “Чебурашка”

Леніна, 42

Кузик Марія Андріївна

Тел.д.56-798

32 роки

30

3

4

153,3

25

Тирлівка ДНЗ “Сонечко”

Леніна, 37

Данішевська Ірина Віталіївна

3 роки

18

2

4

101,6

26

Устя ДНЗ №1 “Барвінок”

Набережна,2

Дудник Наталія Романівна

Тел.моб.

0974161077

2 років

35

5

5

437,1

27

Устя ДНЗ №2 “Світанок”

Радгоспна, 17

Поліщук Ольга Іванівна

34 роки

35

5

5

28

Флорино ДНЗ “Колосок”

Кутузова, 48

Бадьорко Олена Анатоліївна

Тел.моб.

0973427260

1 рік

98

11

17

583,5

29

П’ятківка ДНЗ “Барвінок”

Шкільна, 22

Синявська Надія Дмитрівна

Тел.д. 43-367

4 роки

33

2

6

189,8

30

Кидрасівка ДНЗ “Вишенька”

Ковальчука 1

Остра Олена Миколаївна

Тел.сл. 58-350

3 роки

14

2

2

73,9

31

Чернятка ДНЗ “Сонечко”

Шевченка, 27

Палянчук Людмила Миколаївна

Тел.д. 59-751

1 рік

33

4

7

155

32

Шляхова ДНЗ “Веселка”

Леніна, 1

Чередник Світлана Валентинівна

Тел.д.45-386

17 років

40

4

7

333,2

33

Яланець ДНЗ “Барвінок”

Жовтнева, 58

Кузьмик Галина Пилипівна

Тел.сл.43-173

25 роки

42

5

10

235,1

34

М’якохід ДНЗ “Сонечко”

Центральна, 1-а

Забіяка Людмила Григорівна

Тел. Моб.

0982395709

18 років

26

5

5

123,2

35

Війтівка ДНЗ «Мрія»

 

Рудь Ольга Петрівна

Тел.моб. 80674302763

20 років

 

91

87

11

890,1

36

Війтівка ДНЗ «Світлячок»

Леніна 102

Юрченко Любов Іванівна

Тел..моб.

0674302739

11 років

55

8

11

37

Хмарівка ДНЗ «Веселка

-

Рибончук Ольга Володимирівна

1 рік

15

2

2

70,2

38

Лугова ДНЗ «Зірочка»

-

-

-

-

-

-

39

Серебрія ДНЗ «Вишенька»

-

-

-

-

-

84,9

Підписатися на Навчально-виховні заклади