Навчальні та виховні заклади Бершадського району

Навчальні та виховні заклади

СЕРЕДНЬО-ТЕХНІЧНІ ТА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНІ УЧИЛИЩА

 

№ п/п

Назва

Керівник
(П.І. Б., тел. сл., дом,
стаж перебування на посаді)

Адреса

телефон

е-mail

офіційний сайт

1.

Бершадський професійний ліцей

Бернацька Олена Павлівна
 

24400, м.Бершадь,
вул. Долинська, 30

тел.2-30-00

ber_ prof _ lizey@ ukr.net

http://www.bershad-proflic.vn.sch.in.ua/

 

Всього: 1

 

 

 

 

 

 

ЗАГАЛЬНООСВІТНІ ШКОЛИ

 

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник
(П.І. Б., тел.сл.)

телефон

е-mail

1.

Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №1

24400 м.Бершадь,
вул.Шкільна,35

Погончик Григорій Олексійович

тел. роб. 24-478


bershadzosh1@ukr.net

 

2.

Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №2

24400 м.Бершадь,
вул.Покровська, 153

Ковальський Володимир Михайлович

 

тел. роб. 21-009

bsh-2@ukr.net

3.

Бершадська ЗОШ І-ІІІст. №3

24400 м.Бершадь,
вул. Юрія Коваленка, 54

Гончарук Тетяна Дмитрівна

тел. роб. 23-180

school3bershad@ukr.net

4.

Баланiвська ЗОШ І-ІІІст.

24413 с.Баланівка,
вул.Перемоги,15

Острук Олександр Олексійович

тел. роб. 41-532


s.balanivk@ukr.net

5.

Вiйтiвська ЗОШ І-ІІІст.

24412 с.Війтівка, вул.Соборності,17

Джужук Володимир Миколайович

тел. роб. 43-766

viytivska_school@ukr.net

6.

Великокирiївська ЗОШ І-ІІІст.

24455 с.Велика Киріївка, вул.Шевченка,40

Соколюк Тетяна Анатоліївна

тел. роб. 48-624

vkshkola@gmail.com

7.

Красносiльська ЗОШ І-ІІІст.

24421 с.Красносілка, вул.Незалежності,14

Рябоконь Віра Іванівна

тел. роб. 44-318

krasnosilka_sh@meta.ua
 

8.

Лісниченська ЗОШ І-ІІІст.

24462 с.Лісниче, вул.Перемоги,2а

Сторожук Василь Михайлович

тел. роб. 56-527shkola.lisnichanscka2017@ukr.net

9.

Михайлiвська ЗОШ І-ІІст.
ім. Р.А.Скалецького

24463 с.Михайлівка, вул.Шкільна,1

Осичнюк Любов Никифорівна

тел. роб. 56-454

derkach_san@ukr.net

10.

Осiївська ЗОШ І-ІІІст.

24456 с.Осіївка, вул.Центральна, 42

в.о. Гудименко Олег Миколайович

тел. роб. 58-975

Osiivka_sh@ukr.net

11.

П’яткiвська ЗОШ І-ІІІст.

24415 с.Пятківка, вул.Шкільна,14

Багнюк Володимир Арсентійович

тел. роб. 43-327
pyatkivka@ukr.net

12.

Сумiвська ЗОШ І-ІІІст.

24410 с.Сумівка, вул.Зелена,37

Гуз Галина Миколаївна

тел. роб. 43-613

sumivka_sh@ukr.net

13.

Серединська ЗОШ І-ІІІст.

ім. В.М.Думанського

24440 с.Серединка, вул.Маковійчука,1

Кравченко Людмила Володимирівна

тел. роб. 45-540

seredunka_sh@ukr.net

14.

Тернiвська ЗОШ І-ІІІст.

24445 с.Тернівка, вул.Святкова,15

Ярмійчук Тетяна Францівна

тел. роб. 56-742ternivka-sh@ukr.net

15.

Устянська ЗОШ І-ІІІст.

24453 с.Устя, вул.Привокзальна,1

Кустрич Іван Миколайович

тел. роб. 44-780

ustya-schoole@ukr.net

16.

Флоринська ЗОШ І-ІІІст.

24405 с.Флорино,

вул.Коваленка,106

Усатюк Василь Іванович

тел. роб. 21-584

Florinska_school@ukr.net

17.

Яланецька ЗОШ І-ІІІст.

24460 с.Яланець,

вул.Шкільна,1

Олійник Валентин Васильович

тел. роб. 43-140

yalschool@ukr.net

18.

Березiвська ЗОШ І-ІІст.

24442 с.Березівка, вул.Центральна,8

Макарчук Тетяна Анатоліївна

тел. роб. 43-451

berezivka_sh@ukr.net

19.

Бирлiвська ЗОШ І-ІІст.

24414 с.Бирлівка, вул.Вишнева,285

Гонтарук Іван Андрійович

тел. роб. 58-540

burlowka_sh@ukr.net

20.

Голдашiвська ЗОШ І-ІІст.

24464 с.Голдашівка, вул.Шкільна,7

Волошина Тетяна Василівна

тел. роб. 56-340

Goldashivka.sh@ukr.net

21.

Дякiвська ЗОШ І-ІІст.

24444 с.Дяківка, вул.Садова,2

Шевченко Олександр Андрійович

тел. роб. 45-914

Djakivka_sh@ukr.net

22.

Кидрасiвська ЗОШ І-ІІст.

24465 с.Кидрасівка, вул.Ковальчука,1А

Заболотна Наталя Андріївна

тел. роб. 58-340

kidrasivka.sh@ukr.net

23.

Кошаринецька ЗОШ І-ІІст.

24411 с.Кошаринці, вул.Молодіжна,29

Сорокопуд Наталя Федорівна

тел. роб. 58-749

koscharunci@ukr.net

24.

Крушинiвська ЗОШ І-ІІст.

24423 с.Крушинівка, вул.Миру, 42Б

Кулик Галина Олександрівна

тел. роб. 46-162

Krush_sh@ ukr.net

25.

Малокирiївська ЗОШ І-ІІст.

24457 с.Мала Киріївка, вул.Солтановського,1

Білодід Лідія Іванівна

тел. роб. 58-958malakiriyivka@ukr.net

26.

Манькiвська ЗОШ І-ІІст.

24422 с.Маньківка, вул.Шкільна,23

Петренко Тетяна Олексіївна

тел. роб. 59-540

mankivka_sh@ ukr.net

27.

М’якохiдська ЗОШ І-ІІст.

24420 с,Мякохід, вул.Центральна,28

Грицик Юрій Андрійович

тел. роб. 44-138

myakochid_sckola@ukr.net

28.

Поташнянська ЗОШ І-ІІст.

24461 с.Поташня,
вул.Головна, 66

Соболєва Наталія Василівна

тел. роб. 56-138

potash_ sch@ukr.net

29.

Ставківська ЗОШ І-ІІст.

24452 с.Ставки,
вул.Лесі Українки,25

Данилець Анатолій Григорович

тел. роб. 44-547

stavku_sh@meta.ua

30.

Теофилiвський НВК

24433 с.Теофилівка. вул.Центральна,3

Запорожець Віталій Володимирович

тел. роб. 47-558

teofulivka_school@ukr.net

31.

Тирлiвська ЗОШ І-ІІст.

24434 с.Тирлівка, вул.Центральна,18

Марущак Юлія Матвіївна

тел. роб. 58-447

turlivka@ukr.net
32.Шляхівська ЗОШ І-ІІIст.24432 с.Шляхова, вул. Кавуна, 31в.о. Бойко Наталія Миколаївнател.роб. 45-335shlyahova_sh@ukr.net

33.

Шумилівський НВК

24424 с.Шумилово, вул.Шкільна,19А

Петрунь Надія Андріївна

тел. роб. 59-553

sumulovo.nvk@ukr.net

ІНТЕРНАТИ/ДИТЯЧІ БУДИНКИ

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник
(П.І. Б., тел.)

Телефон

е-mail

  1.  

Джулинська допоміжна школа-інтернат

24450 с.Джулинка

вул. Центральна, 35

Мельник Влолодимир Ілліч

Тел. роб 57-284

dzhylinka.internat@gmail.com

 

 

 

 

 

 

ДОШКІЛЬНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ

№ п/п

Назва

Адреса

Керівник
 

Телефон

1

Баланівка ДНЗ “Колосок”

24413, с.Баланівка, вул.Набережна, 5

Федорак Таміла Василівна

Тел.сл.41-434

2

Березівка ДНЗ “Веселка”

24442,с.Березівка, вул.Центральна, 22

Горбонос Лілія Миколаївна

Тел.сл.43-446

4

м. Бершадь ДНЗ №3“Малятко”

24400  м. Бершадь.  вул.Будкевича, 7-а

Корнелюк Лариса Олексіївна

Тел.сл.2-24-95

5

м. Бершадь ДНЗ №4 “Сонечко”

24400  м. Бершадь вул.В.Думанського, 27

Шевченко Оксана Миколаївна

Тел.сл. 2-41-47

6

м. Бершадь ДНЗ №6“Пролісок”

24400  м. Бершадь вул.Покровська, 211

Насідорова Олена Анатоліївна

Тел.сл. 2-14-83

7

Велика Киріївка ДНЗ “Світанок”

24455  с. Велика Киріївка вул.Покровська, 208-а

Будженко Олександра Микитівна

Тел.сл. 48-673

8

Голдашівка ДНЗ “Малятко”

24464  с. Голдашівка вул.Шкільна,44

Усатюк Ніна Павлівна

Тел.д. 56-300

9

Бирлівка ДНЗ “Веснянка”

24414  с.Бирлівка  вул.1 Травня, 22-а

Щерба Галина Федорівна

Тел..сл. 58-508

11

Дяківка ДНЗ “Малятко”

24444  с. Дяківка  вул.Садова,17

Рубченко Олена Василівна

 

12

Кошаринці ДНЗ “Ромашка”

24411 с. Кошаринці   вул. Л.Українки, 29-а

Панасюк Тетяна Олександрівна

Тел.д.58-729

13

Красносілка ДНЗ “Ромашка”

24421  с. Красносілка вул.Заводська,1

Білоус Тетяна Леонідівна

 

14

Крушинівка ДНЗ “Пролісок”

24423с. Крушинівка   вул. Миру, 42-б

Коваль Галина Миколаївна

Тел.д.46-173

15

Лісниче ДНЗ “Ромашка”

24462 с.Лісниче вул.Перемоги,20

Колісниченко Тетяна Георгіївна 

16

Маньківка ДНЗ “Дзвіночок”

24422  с.Маньківка вул.Шкільна,24-б

Сіренко Людмила Василівна

Тел.д.59-5-69

17

Михайлівка ДНЗ “Малятко”

24463 с.Михайлівка вул.Лєщенка,6

Дунаєвська Людмила Володимирівна

Тел.д.56-048

18

Осіївка ДНЗ “Лелека”

24456 с.Осіївка вул.Центральна, 93

Парахонич Людмила Володимирівна

Тел.сл. 58-9-46

19

Поташня ДНЗ “Сонечко”

24461  с.Поташня  вул.Лісова,1

Халіна Юлія Анатоліївна

 

20

Серединка ДНЗ “Сонечко”

24440 с.Серединка  вул. імені Ф.М. Кавуна, 36

Сивак Тетяна Володимирівна

 

21

Сумівка ДНЗ “Зірочка”

24410  с.Сумівка вул.Зелена, 25

Полянічук Оксана Миколаївна

 

22

Ставки ДНЗ “Малятко”

24452  с.Ставки  вул.Гагаріна, 2

Осіпчук Клавдія Петрівна

 

24

Тернівка ДНЗ “Чебурашка”

24445  с.Тернівка вул.Святкова,100

Кузик Марія Андріївна

 

25

Тирлівка ДНЗ “Сонечко”

24434  с.Тирлівка   вул. Центральна, 37

Данішевська Ірина Віталіївна

 

26

Устя ДНЗ №1 “Барвінок”

24453  с.Устя вул.Набережна,2

Дудник Наталія Романівна

 

27

Устя ДНЗ №2 “Світанок”

24453 с.Устя вул..Радгоспна, 22

Поліщук Ольга Іванівна

 

28

Флорино ДНЗ “Колосок”

24405  с.Флорино       вул. Кутузова, 79

Колісниченко Олена Анатоліївна

Тел.сл. 27-393

29

П’ятківка ДНЗ “Барвінок”

24415  с.П’ятківка вул.Шкільна,23

Макарчук Людмила Павлівна 

30

Кидрасівка ДНЗ “Вишенька”

24465  с. Кидрасівка   вул.І. Ковальчука,1

Остра Олена Миколаївна

Тел.сл. 58-350

32

Шляхова ДНЗ “Веселка”

24432  с.Шляхова вул.В.Кавуна,4

Ковбасюк Людмила Валеріївна

 

33

Яланець ДНЗ “Барвінок”

24460  с.Яланець вул.Сонячна,58

Кузьмик Галина Пилипівна

Тел.сл.43-173

34

М’якохід ДНЗ “Сонечко”

24420 с.М’якохід вул.Центральна, 1-а

Чернюк Людмила Іванівна 

35

Війтівка ДНЗ «Мрія»

4412 с. Війтівка вул.Затишна,10

Рудь Ольга Петрівна

 

36

Війтівка ДНЗ «Світлячок»

24412 с. Війтівка вул.Затишна,4

Юрченко Любов Іванівна