Дремлюх В’ячеслав Анатолійович

23.09.1991 – 29.08. 2014 

Житель м. Бершаді. Ровесник незалежності.  Народився 23 вересня 1991 року у м. Бершаді. Навчався у Бершадській ЗОШ І - ІІІ ступенів №3.

Був веселим, життєрадісним хлопцем, який любив пригоди. Служив у лавах Збройних Сил України. У важку для країни годину, став на її захист, не вагаючись, і віддав за свободу та незалежність України своє молоде життя.

Загинув  під час проведення антитерористичної операції на Сході країни під м. Іловайськом. 

23 вересня Славік мав би святкувати своє 23 – річчя. Але до нього він не дожив. В останню путь провести героя зібралося керівництво  району, громадськість міста. Зокрема багато було молоді, яка виростала та виховувалася у роки незалежності нашої країни. Кожен із присутніх, переосмислюючи життєві цінності, подорослішав на півжиття.

6 вересня 2014 року Бершадщина прощалася із загиблим під м. Іловайськом жителем міста Бершаді В’ячеславом Дремлюхом. Похований на кладовищі  м. Бершаді. Пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях вдячних земляків.

Згідно Указу Президента №311/2015 від 4 червня 2015 року, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нашого земляка ДРЕМЛЮХА В’ячеслава Анатолійовича нагороджено орденом “За мужність” III ступеня (посмертно).

Герої не вмирають!