У райдержадміністрації відбулося обговорення Перспективного плану формування територій громад Вінницької області

У нараді брали участь Андрій Кавунець, директор Регіонального ресурсно-інформаційного центру розвитку громад «Громади Вінничини», Андрій Милосердов, експерт Офісу реформ, Олександр Іванишин, начальник відділу аналізу і контролю виконання місцевих бюджетів департаменту фінансів Вінницької ОДА, голова районної ради Микола Грабчак, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, а також керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради, районних  установ, підприємств та організацій, сільські та міський голови, представники громадських організацій та місцевих засобів масової інформації.

Мова йшла про перспективи формування спроможних територіальних громад, інтерес окремої людини при їх формуванні та фінансово-економічну доцільність.

Зокрема, А.Кавунець акцентував увагу на тому, що Перспективний план ще не затверджений Кабінетом Міністрів України, тому продовжується його  обговорення. Такі зустрічі вже провели у 12 районах області. У ході діалогу з учасниками зібрання він зупинився на 88 статті Бюджетного Кодексу в частині субвенції на освіту і медицину та структурі управління.

А.Милосердов наголошував на спроможності об’єднаних територіальних громад та наявності економічної та фінансової перспективи.

О.Іванишин проаналізував доходи разом із трансфертами, видатки та здійснив статистичний аналіз перевищення доходів над видатками у 8 об’єднаних територіальних громадах нашого району згідно Перспективного плану.

Відділ з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністрації