Субсидії

ЗВІТ відділу організаційно – кадрової роботи та з питань запобігання і виявлення корупції апарату райдержадміністрації апарату за 2015 рік

     Упродовж 2015 року   з метою  послідовної  організації та вирішення завдань, головою районної державної адміністрації затверджувались плани роботи райдержадміністрації на рік та поквартально, щомісячно формувались плани-календарі основних заходів, спільні плани роботи райдержадміністрації та районної ради.

Громадяни, які мають бажання перевірити правильність призначеної субсидії, можуть звернутись до спеціалістів за місцем проживання

На цьому наголосила сьогодні під час брифінгу в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю голова ліквідаційної комісії, заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Наталя Остапенко.

«Звертаючись на «Урядову гарячу лінію» громадяни ще більше навантажують працівників соціального захисту населення, які вимушені повторно розглядати одні і ті ж призначення. Цим самим зволікають розгляд нових справ»,- зауважила вона.

Субсидії є належною матеріальною підтримкою населення району

Завдяки впровадженому у 2015 році механізму нарахування та виплати субсидій, загальні обсяги субсидій для населення району зросли у 4,7 рази і на 1 грудня нинішнього року становлять 9,1 млн.грн. Всього в районі субсидію отримують 11 566 осіб (у минулому році – 3054). За 11 місяців 2015 року субсидію населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг профінансовано в обсязі 2,9 млн.грн., що більше 2014 року на 2,6 млн.грн.

Облгазам рекомендовано письмово попереджати населення про можливість оформлення житлової субсидії у разі заборгованості за природний газ

На відкритому засіданні Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що відбулося 29 жовтня 2015 року, було прийняте протокольне рішення щодо рекомендування постачальникам природного газу, які постачають природний газ побутовим споживачам, доповнити письмове попередження про відключення споживача від газопостачання у разі неоплати наданих послуг

Інформація щодо спрощеного порядку надання житлових субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 № 752 „Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”  внесено чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій, а саме врегульовано наступні питання:

Уряд України ухвалив низку рішень, спрямованих на спрощення нарахування субсидій, прозорість та гнучкість встановлення тарифів

У середу, 28 жовтня Прем’єр-міністр України повідомив про рішення Кабміну, за яким запроваджується механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу. Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців). Це означає, що людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону.

Перший заступник голови райдержадміністрації провів нараду з питань призначення субсидій

Через прийняття Урядом країни рішення про підвищення соціальних гарантій для сімей зі сплати за житлово-комунальні послуги, неабиякий тягар щодо оформлення субсидій впав на плечі працівників управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації. Звичайно, питання отримання житлово-комунальних субсидій продовжує залишатись одним із найбільш „гарячих". 

Порядок надання житлових субсидій максимально спрощено

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 року № 475 «Про спрощення порядку призначення та надання населенню житлових субсидій» внесено зміни до попередніх постанов по питаннях надання житлових субсидій, а саме:  

Підписатися на Субсидії