Субсидії

ЗМІНИ В НАДАННІ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

         Кабінетом  Міністрів України  27 квітня 2018 року прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року  № 1022,» якою передбачено низку змін. 

Нове в законодавстві

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє,  що 27.12.2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №1098 «Про затвердження Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.» 

З 1 січня 2018 року вступають в дію нові норми забезпечення електроенергією.

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» з 1 січня 2018 року вступають в дію нові норми забезпечення електроенергією. А саме: відповідно до п. 7 Постанови нормативи користування послугами з електропостачання, щодо оплати яких держава надає пільги та встановлює субсидії, з 1 січня 2018 року становлять:

ВІДНОВЛЕНО ПІЛЬГИ

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації інформує, що змінами, внесеними до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», з 01 липня 2017 року відновлено пільги сім’ям загиблих (померлих) ветеранів війни без врахування доходів сім’ї пільговика.

Оформлення субсидій для внутрішньо переміщених осіб

Враховуючи  те, що більшість внутрішньо переміщених осіб орендують житло, вони також мають право на отримання субсидій.
Якщо переселенець не зареєстрований у житловому приміщенні але фактично проживає в ньому, виплата субсидій такій особі призначаються за наявності в нього договору оренди (найму) житла та якщо рахунки за сплату комунальних послуг переведені на орендаря, тобто - на переселенця. Субсидія призначається на рішенням районної комісії з призначення  субсидії та соціальних допомог на підставі акта обстеження матеріально- побутових умов сім’ї.

Нарахування та виплата компенсації для придбання твердого палива та газу

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що працівниками відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення здійснюється нарахування та виплата грошової компенсації для придбання твердого палива та скрапленого газу особам, які мають право на пільги відповідно до чинного законодавства.
Всього в поточному році станом на 01 вересня 2017 року пільгами на придбання твердого палива скористались 1403 пільговики на загальну суму 2 мільйони 56,9 тис. грн. Із них:
- 69 інвалідів війни (в тому числі 7 – з числа учасників АТО);

До уваги одержувачів субсидії!

Постановою Кабінету Міністрів України № 300 від 26.04.2017 року (набрала чинності з 01.05.2017) передбачено монетизацію частини невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-  та електропостачання для індивідуального опалення. Урядовий проект монетизації зекономлених субсидій передбачає грошову виплату енергоощадним родинам - еквівалент вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу, що дорівнює 135,00 грн. за електроенергію та 695,79 грн. за природний газ.

Сторінки

Підписатися на Субсидії