Оголошення

До відома продавців молочної та м'ясної продукції!

Категорично забороняється торгівля молоком, сиром, м’ясом та виробами з нього (кров’яна ковбаса та копченості) поза межами молочного та м’ясних корпусів ринку особливо на вулицях, тротуарах тощо.

Порушники будуть піддані заходам адміністративного впливу , а їх продукція буде утилізована

Оголошення

«Шановні громадяни Бершадського району, просимо звернути увагу на те, що 04 травня 2016 року з 14.00 до 16.00 в приміщенні Відділу Держгеокадастру в Бершадському районі за адресою: м. Бершадь, вул. Героїв України, 11, буде проводитись особистий виїзний прийом громадян начальником Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Козаком Юрієм Володимировичем. За додатковою інформацією звертайтесь за тел. 252-2-12-68».

Відділ Держгеокадастру у Бершадському районі

Звернення Бершадської районної організації Товариства Червоного Хреста України

Вже стало традицією щороку у весняний період з 01.04 по 30.04 проводити місячник Червоного Хреста. Основна мета - здійснення комплексу організаційно-пропагандистських заходів щодо збору коштів для поліпшення життя та соціального захисту найбільш вразливих верств населення та формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до громадян похилого віку, інвалідів, осіб хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, тимчасово переміщених осіб з території проведення АТО.

Оренду кімнати

Відділ статистики у Бершадському районі здає в оренду кімнати на другому поверсі загальною площею 98,8 м.кв. за адресою: м.Бершадь вул.Миколаєнка, 21.

Звертатись з 9-00 до 18:00 за телефоном - 2-15-30

Підписатися на Оголошення