Громадянам, які виїхали із АР Крим та Південно-Східних областей

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Урядом прийнято розпорядження від 07.02.2018 № 79-р „ Про внесення змін у додатки 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085”.
Розпорядженням внесено зміни до переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють  свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, зокрема, уточнено зазначені  переліки.

Президент підписав Закон щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій та дітей внутрішньо переміщених осіб

Президент підписав Закон України № 592-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи».

Закон був прийнятий Верховною Радою України 14 липня поточного року.

Відбулося засідання районного штабу з питань переселенців

Першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським проведено чергове засідання районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються із тимчасово окупованої території та районів  проведення антитерористичної операції.

Бершадське управління праці та соціального захисту населення повідомляє

Бершадське управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що Постановою Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року №212 затверджено зміни, що вносяться до Порядку надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,

для покриття витрат на проживання, в тому числі  на оплату житлово-комунальних послуг.

До уваги внутрішньо переміщених осіб

Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що відповідно до частини восьмої статті 4 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» (далі - Закон) термін дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (далі - довідка) становить 6 місяців з моменту її видачі.

Адміністрація КУ «Бершадський РЦПМСД» пропонує «Шлях переселенця»

Адміністрація КУ «Бершадський РЦПМСД» пропонує використовувати в роботі медичних та соціальних працівників «Шлях переселенця», який розроблений Міністерством охорони здоров’я України.

У зв’язку із загостренням подій на Сході України прогнозується збільшення звернень переселенців із зони АТО в лікувально- профілактичні заклади району та до соціальних служб.

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

Інформація для громадян, які виїхали із АР Крим, м.Севастополь та Південно-Східних областей України

Бершадська районна державна адміністрація інформує, що координатором роботи щодо розміщення громадян України, які виїхали із Автономної республіки Крим, м. Севастополь та Південно-Східних областей України на територію Вінницької області, визначено Департамент соціальної політики облдержадміністрації. Відповідальна особа: начальник управління з питань державних соціальних гарантій Департаменту соціальної політики облдержадміністрації – Остапенко Наталя Сергіївна.

Підписатися на Громадянам, які виїхали із АР Крим та Південно-Східних областей