Звіт про підсумки діяльності Центру надання адміністративних послуг за червень 2015 року

За звітний період діяльність центру надання адміністративних послуг проводилась на основі розпорядження голови райдержадміністрації від 03.12.2013 року №487 «Про утворення Центру надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації» та інших нормативних документів, які регламентують функціонування центру та інших органів, які здійснюють прийом суб'єктів господарювання в одному приміщенні щодо надання адміністративних послуг.

За звітний період до центру надання адміністративних послуг звернулося 688 суб'єктів господарювання, з питань отримання адміністративних послуг:
з них 673 звернулися до Державного кадастрового реєстратора;
15 суб’єктів господарювання звернувся до державного реєстратора фізичних осіб та юридичних осіб підприємців.
До дозвільного офісу за консультаціями звернулось близько 12 суб'єктів господарювання, з питань отримання документів дозвільного характеру.
Терміни опрацювання заяв та видачі документів дозвільного характеру суб'єктам господарювання здійснювались згідно регламентних норм.
За консультаціями до всіх учасників центру надання адміністративних послуг звернулось більше тисячі громадян. Скарг і нарікань не надходило.