Центр надання адміністративних послуг забезпечує прозорість та відкритість дій влади

        Відповідно до Розпорядження голови Бершадської райдержадміністрації №487 від 04.12.2013р створено постійно діючий робочий орган - Центр надання адміністративних послуг Бершадської районної державної адміністрації. Метою створення Центру надання адміністративних послуг є реальне забезпечення прозорості  і відкритості дій влади у сфері надання адміністративних послуг.    До безперечних переваг роботи Центру надання адміністративних послуг можна  віднести спрощене й комфортне отримання громадянами адміністративних послуг, протидію корупції та уникнення використання посередницьких послуг, повне інформування клієнтів та відвідувачів Центру з будь-яких спірних або незрозумілих питань, організацію інформаційного обміну даними між службами, повний контроль за здійсненням їх адміністрування та скорочення кількості документів, що подаються замовниками в складі вхідного пакета документів.
       Станом на 01.01.2018 року перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації складає 100  послуг.
Перелік адміністративних послуг, які можуть надаватися в електронному вигляді розміщено на сайті районної державної адміністрації в розділі «Адміністративні послуги» в підрозділі «Онлайн - послуги».
Станом  на  01.01.2018 року Центром надання адміністративних послуг надано за 2017 рік 18722 послуг, що на 9615 послуг більше за відповідний період 2016 року, в  тому числі  в  розрізі суб’єктів  надання  адміністративних послуг:
- Державний реєстратор фізичних та юридичних осіб – 2035;
- Державними реєстраторами  нерухомого майна – 5641;
- Відділом держгеокадастру – 8100;
- Управління молодіжної та соціальної політики – 26;
- Службою у справах дітей– 84;
-Головний інспектор будівельного нагляду відділу контролю та нагляду за проведенням перевірок Департаменту Держархбудінспекції у Вінницькій обл.–140;
- Районний сектор державної міграційної служби- 40;
- Віділ з питань надання адмінпослуг – 2278, та ін.
Також надано 374 консультацій спеціалістами ЦНАПу.
В Центрі надання адміністративних послуг облаштовано 9 робочих місць, зокрема: 2 місця адміністраторів та 7 місць для суб’єктів надання адміністративних послуг. В центрі надаються послуги: державної реєстрації бізнесу та нерухомого майна, районного сектору державної міграційної служби, управління молодіжної та соціальної політики райдержадміністрації, головного територіального управління юстиції Вінницької області, та ін.
        Також, в центрі надання адміністративних послуг райдержадміністрації створено робоче місце, для державного кадастрового реєстратора відділу у Бершадському районі Головного управляння Держгеокадастру Вінницької області.
       З метою фінансової підтримки ЦНАП розроблено Програму забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг на 2017-2019 роки. Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації даної програми складає 1852,2 тис. грн.